Piegāde

Uzņēmums Avis-D – zivju produkcijas piegāde visā Baltijas valstu teritorijā. Mēs piedāvājam ne tikai labas cenas, bet arī piegādājam mūsu produkciju balstoties uz klientiem ērtiem nosacījumiem.

Piegāde notiek tieši no mūsu ražošanas noliktavām, ar speciāli aprīkotu transporta palīdzību, ievērojot nepieciešamās transportēšanas un temperatūras normas.

Pasūtījuma noformēšana norit maksimāli ātri, piegādes termiņš Baltijas reģiona valstīs – 1 līdz 3 dienām. Ir iespējama preču izvešana ar savu transportu.

Mūsu klientu ērtībai mēs piedāvājam divus apmaksas veidus: skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījuma palīdzību. Veicot pasūtījumu, Jūs tāpat varat izvēlēties produkcijas iesaiņojuma veidu: vakuuma iesaiņojums vai kartona kastītes.

Avis-D ar katru klientu  strādā individuāli. Pastāvīgajiem klientiem mums vienmēr ir īpaši piedāvājumi, tāpat darbojas atlaižu sistēma.

Pasūtījuma noformēšanai, kā arī detaļu precizējumam (precīzi piegādes termiņi, iesaiņojums, vērtība) sakontaktējoties ar mums vienā no piedāvātajiem veidiem: